Dit hotel in Kamloops beschikt over een buitenzwembad en een eigen restaurant en biedt kamers met gratis WiFi en een flatscreen-tv met kabelzenders. De golfbaan Mount Paul ligt op 5 minuten rijden.
Een koelkastje, een kluisje op de kamer en een koffiezetapparaat zijn aanwezig in elke kamer van het DoubleTree by Hilton - Kamloops. Een bureau en strijkfaciliteiten zijn inbegrepen.
Citrus Restaurant and Lounge verzorgt de hele dag door gerechten. U kunt genieten van dagschotels en een ontbijtbuffet.
Het DoubleTree Kamloops beschikt over een hot tub en een fitnesscentrum. Er is ook een souvenirwinkel beschikbaar.
Riverside Park ligt op 5 minuten wandelen van het Hilton Kamloops. Het winkelcentrum Columbia Place bevindt zich op 3 km afstand.